Naprawa komputerów, konserwacja, modernizacja
Naprawa komputerów, konserwacja, modernizacja
Back
Next


Szykbi kontakt
tel. 508 745 775
Słupca
Września
Konin
Oferta
24h
7dni w tygodniu
oraz okolice:
Nekla
Witkowo
Zagórów
Pyzdry
Golina
Kleczew
Strzałkowo
Ostrowite
Powidz
Kazimierz Biskupi
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona zaprojektowana i wykonana przez Progress Comp
O nas

Tworzymy zespół młodych, ambitnych, a przede wszystkim doświadczonych ludzi, którzy wyznaczają sobie ambitne cele i pokonują pojawiające się trudności. Informatyka to nie tylko nasza praca zawodowa, ale także życiowa pasja. Posiadana przez nas wiedza teoretyczna i praktyczna w branży informatycznej powoduje, że jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Systematycznie poszerzamy swoją wiedzę, aby być na bieżąco z nieustannie rozwijającymi się trendami w dziedzinie IT oraz spełnić Państwa rosnące wymagania.

Poprzez naszą elastyczność, potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb, jak również zdobywamy coraz szersze grono zadowolonych Klientów.
Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na miłą i rzetelną obsługę w bardzo przystępnej cenie. Zawsze dbamy o powierzony nam sprzęt i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązać się z powierzonych nam zadań.

Doskonale rozumiemy, że branża najnowszych rozwiązań informatycznych może sprawiać wrażenie niezrozumiałej, dlatego z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie niejasne kwestie i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach należy się nieustannie rozwijać. Z tego powodu, nasza oferta nie kończy się na naprawie sprzętu, czy usługach informatycznych, oferujemy bowiem także usługi graficzne, budowę stron interntowych oraz szkolenia.

Nasze usługi wykonujemy na terenie: Słupca, Września, Konin i okolice.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.